O nas

Agromarket24 został przygotowany przez grupę osób posiadających bogate doświadczenie w dziedzinie handlu maszynami rolniczymi, artykułami do uprawy roli, hodowli i weterynarii. Początkowo prowadziliśmy jedynie sprzedaż artykułów hodowlanych, z czasem jednak zaczęliśmy rozszerzać ofertę o nowe dziedziny. Główną działalnością jest dla nas obsługa klientów detalicznych z całej Polski. Uruchomienie nowego serwisu internetowego Pozwoli nam także na rozwinięcie sprzedaży hurtowej wszelkiego rodzaju artykułów do hodowli. W związu z tym zachęcamy do kontaktu nie tylko klientów detalicznych, ale także sklepy i hurtownie sprzedające artykuły dla rolnictwa, ogrodnictwa i weterynarii.

Zdobyta przez naszych pracowników wiedza i bogate doświadczenie powoduje, że obok szerokiej gamy asortymentu możemy Państwu służyć fachowym doradztwem Nasi sprzedawcy odpowiedzą na Państwa pytania przez telefon, a w razie konieczności postarają się przyjechać do Państwa i omówić szczegóły na miejscu.

Najważniejsze jest dla nas by stać się dla Państwa stałym, długoletnim i zaufanym dostawcą artykułów dla rolnictwa. Mamy tutaj na myśli zarówno sklepy, punkty sprzedaży pasz, hurtownie jak i klientów kupujacych towary na własne potrzeby. Znajomość rynku i producentów powoduje, że zawsze możemy Państwu zaoferować korzystne ceny lub wyroby lepszej jakości dające Państwu więcej korzyści w przyszłości. Właścicielem sklepu jest firma Drowis.

Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty na stronie sklep.agromarket24.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *